Utorak, Juni 19, 2018
Regionalna liga Centar

Narednog vikenda na programu su utakmice 9. kola Regionalne lige FSRS – grupa Centar, koju u takmičarskoj sezoni 2015/16 tehnički vodi PFS Doboj, Područne lige Doboj, te Pionirsko-kadetske lige PFS Doboj.

Parove 9. kola RFL Centar možete pogledati OVDJE. Utakmica u Osječanima igra se u subotu od 14.30 sati, sve ostale u nedjelju u istom terminu.

Parove 9. kola Područne lige Doboj možete pogledati OVDJE. Utakmica u Osinji između Borca i Mladosti je odložena. Sve ostale utakmice igraju se u nedjelju od 14.30 sati.

Parove 4. kola Pionirsko-kadetske lige Doboj možete pogledati na sljedećim linkovima:
Pionirska liga PFS Doboj
Kadetska liga PFS Doboj
Utakmice u Modriči i Liješću igraju se u subotu, a utakmica u Brodu u nedjelju od 10 sati.

Raspored službenih lica za sve tri lige možete preuzeti OVDJE.

 

Narednog vikenda na programu su utakmice 9. kola Regionalne lige FSRS – grupa Centar, koju u takmičarskoj sezoni 2015/16 tehnički vodi PFS Doboj.

Parove 9. kola možete pogledati OVDJE.

Raspored službenih lica možete preuzeti OVDJE.

Utakmice u Brodu i Pridjelu Donjem igraju se u subotu od 15.00 sati, sve ostale u nedjelju u istom terminu.

Narednog vikenda na programu su utakmice 7. kola Regionalne lige FSRS – grupa Centar, koju u takmičarskoj sezoni 2015/16 tehnički vodi PFS Doboj.

Parove 7. kola možete pogledati OVDJE.

Raspored službenih lica možete preuzeti OVDJE.

Utakmice u Brodu i Pridjelu Donjem igraju se u subotu od 15.30 sati, sve ostale u nedjelju u istom terminu..

Narednog vikenda na programu su utakmice 5. kola Regionalne lige FSRS – grupa Centar, koju u takmičarskoj sezoni 2015/16 tehnički vodi PFS Doboj.

Parove 5. kola možete pogledati OVDJE.

Raspored službenih lica možete preuzeti OVDJE.

Utakmice u Brodu i Pridjelu Donjem igraju se u subotu od 16.00 sati, sve ostale u nedjelju u istom terminu..

Narednog vikenda na programu su utakmice 3. kola Regionalne lige FSRS – grupa Centar, koju u takmičarskoj sezoni 2015/16 tehnički vodi PFS Doboj.

Parove 3. kola možete pogledati OVDJE.

Raspored službenih lica možete preuzeti OVDJE.

Utakmica u Brodu igra se u subotu od 16.30 sati, sve ostale u nedjelju u istom terminu..